Trečioji Vyrų mados savaitė prasideda!

 

Vakar vakare stilingi svečiai rinkosi į Vilniaus Rotušę, į kurią pakvietė jau trečiosios Vyrų mados savaitės organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė. Vyrų mados savaitė, organizuojama jau trečią kartą, vėl džiugins įdomiais meno ir mados bei edukaciniais renginiais. 

 

Renginio organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė (nuotrauka STYLE INN)

 

Atidarymo metu Vilniaus Rotušėje ypatingo dėmesio sulaukė garsaus mados fotografo Karelo Losenicky fotografijų paroda. Iš Čekijos kilęs meninkas šiuo metu daugiausia laiko praleidžia Italijoje. Jo nuotraukos puošia garsiausių mados žurnalų, tokių kaip „Vogue Italia”, „Vanity Fair“ ir kitų žurnalų puslapius. Rotušėje buvo pristatyta meninko paroda dendizmo tema. Paroda šią savaitę bus perkelta  į prekybos ir pramogų centrą „Ozas“, kur kiekvienas mados mylėtojas galės susipažinti su dendiška apranga ir eksponuojamais audiniais, kurių pavyzdžiai pasiekia mus net iš 1830 m. Dendizmas išpopuliarėjo Didžiojoje Britanijoje dar XIX a. pradžioje, kai vyrai ėmė imituoti aristokratų gyvenimo būdą ir itin daug dėmesio skyrė savo kūno ir aprangos estetikai. 

 

Karelo Losenicky fotografijų paroda (nuotrauka STYLE INN)

 

Karelo Losenicky fotografijų paroda (nuotrauka STYLE INN)

 

Karelo Losenicky fotografijų paroda (nuotrauka STYLE INN)

 

Mados verslo atstovų ir dizainerių organizatoriai laukia prekybos ir laisvalaikio centre „Ozas“  (balandžio 30 d.), kur apie ryškiausias vyrų mados tendencijas pasakos prestižinio mados instituto „Polimoda“ atstovai. Šis institutas jau dvejus metus iš eilės tarptautiniame reitinge pelno geriausio Italijoje ir penkto pasaulyje titulą. Taip pat konferencijoje įvalgomis dalysis Lietuvos ir Latvijos mados ekspertai, padėsiantys į šiuolaikinę mados industriją pažvelgti kitu kampu. Konferenciją užbaigs specialus kino seansas.

Kolekcijų pristatymai. Gegužės 2 d. kultūros bare „Kablys“ mados sekėjai galės išvysti naujausias vyrų mados kolekcijas. Savo kūrinius pristatys žymūs lietuvių dizaineriai: Julija Janus, „Harmman“ ir kt. bei mados atstovai iš Italijos: Alessandro Trinconeir kt., Latvijos: „One Wolf“ bei „Status by Shtamguts“, Lenkijos atstovai „Trad Studio“ ir kt.

„Pop Up“. Gegužės 3 ir 4 d. prekybos ir laisvalaikio centre „Ozas“ laikinai veiksiančioje „Pop Up“ tipo parduotuvėje bus galima apžiūrėti ir įsigyti „Vyrų mados savaitėje“ dizainerių pristatytų kolekcijų atributų: aksesuarų, drabužių ir parfumerijos gaminių. Pasak organizatorių, tai išskirtinė proga iš arti susipažinti su vienetiniais kūriniais, kurie paįvairins kiekvieno stilingojo garderobą. 

 


Karelo Losenicky fotografijų parodam, renginio akimirkos (nuotrauka STYLE INN)

 


Stilingiausio Lietuvos vyro apdovanojimai. Gegužės 4 d. kultūros bare „Kablys“ iškilmingoje ceremonijoje bus apdovanoti šešiose kategorijose nominuoti stilingiausi Lietuvos vyrai ir stilingiausio metų vyro titulo laimėtojas.

 

 

 

 


0 komentarai apie "Trečioji Vyrų mados savaitė prasideda!"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...