SPOTTED by STYLE INN

SPOTTED by STYLE INN

#DinerEnBlanc

#SpottedByStyleinn

Pirmą kartą „Spotted by STYLE INN“ skiltyje pristatome ne vieną žmogų ir jo stilių, o VISĄ VAKARĄ, nes pasirinkti vieno žmogaus įvaizdį iš tokios gausybės nuostabių – per daug sudėtinga! 

Penktadienio vakarą Vilniaus Gedimino prospektą baltai nudažė nuostabiai pasipuošusių stilingų žmonių minia. Šventinėje vakarienėje, kurios vieta iš anksto nebuvo žinoma, dalyvavo virš tūkstančio žmonių, kurie žavėjo originaliomis baltojo vakarienės aprangos kodo interpretacijomis.

 

STYLE INN atstovės, įsiliejusios į baltąją vakaro minią, negalėjo nepastebėti originaliausių stiliaus akcentų, kuriais dalijamės su Jumis ;)

Stilistė Živilė Bulotienė pataria, ko galime pasimokyti iš baltojo vakaro dalyvių!

1. Kokybiški audiniai - aprangą rinkitės iš kokybiško audinio. Prabangos ispūdį suteikia standūs, „skulptūriški“ audiniai, o štai odos, šilko bei nėrinių „miksas“ atrodys itin efektingai! 

2. Minimalizmas, elegancija - neperkraukite savęs nereikalingomis detalėmis: švarus, minimalistinis įvaizdis suteiks daugiau elegancijos bei prabangos.

3. Galvos papuošalai - tinkamai parinktas galvos papuošalas gali tapti jūsų aprangos akcentu! Tačiau būkite atsargios - jis turi atspindėti ne tik jūsų asmenybę, bet, žinoma, derėti ir prie bendro jūsų įvaizdžio, aprangos.

4. Makiažas. Pasirūpinkite idealiu makiažu, o raudonos, ryškios lūpos žavės bei kvies maloniam pokalbiui!

5. Įspūdis. Jei esate ekstravagantiška asmenybė bei siekiate dėmesio - rinkitės įspūdingus, neįprastus drabužių derinius bei aksesuarus, ir tikrai neliksite nepastebėta! 

 

#SpottedByStyleinn

      

 

 

 

Foto: zmones.lt ivilnius.lt, styleinn.lt

 


Loading...