SPOTTED! Nauja stilinga pasilinksminimo vieta Vilniuje!

Duris atvėrė paslaptingojo Mr. Barringtono naktinis klubas! STYLE INN ten buvo, patikrino... patvirtino ir rekomenduoja :)

Ketvirtadienio naktį pirmuosius svečius priėmė sostinės širdyje įsikūręs naujas naktinis klubas „BARRINGTON CLUB“. Uždarame vakarėlyje meistriškai pagamintus kokteilius ragavo daugybė žinomų Lietuvos pramogų ir verslo atstovų. Penktadienį naujasis naktinis klubas atveria duris visiems, mėgstantiems spalvingą naktinį gyvenimą.

Vilniaus senamiestyje įsikūręs naktinis klubas svečius stebino nuo pat pirmųjų  akimirkų. Susirinkusieji iš pradžių buvo vaišinami greta klubo pastatytame šventiniame kupole ir tik vėliau, žengdami raudonu kilimu , pateko į paslaptingoje tamsoje skendintį klubą. Vakaro svečiai turėjo galimybę įvertinti ne tik išskirtinį interjerą, bet ir unikalią apšvietimo bei garso sistemą.

Vakarėlio dalyviams taip pat prisistatė paslaptingasis klubo savininkas Mr. Barringtonas. Tai kilmingos Anglijos šeimos palikuonis, turintis lietuviško kraujo. Investicijų ir rizikos kapitalo fondų valdytojas, atvykęs į Lietuvą, nusprendė pradėti čia dar vieną verslą – įrengti aukščiausio lygio naktinį klubą, kuriame svečiai galėtų mėgautis ne tik prabangiais kokteliais bet ir išskirtinio dizaino aplinka.

Skoningai laiko praleisti neatsisakė ir Žilvinas Grigaitis, Liutauras Salasevičius, Rolandas Maskoliūnas, Skaistė Steikūnaitė, Vincas Alesius, Daiva Žeimytė, Gediminas Žilinskas ir kiti žinomi Lietuvos pramogų ir verslo atstovai.

Klubo atidarymo nepraleido ir Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, negailėjo komplimentų žavioms padavėjoms bei mikliai besisukantiems barmenams ir džiaugėsi, jog Vilniuje atsirado subtili bei skoninga erdvė vakarėliams.Barrington Club kolektyvo makiažu rūpinosi tarptautinė vizažo akademija "SLA Academy Vilnius".

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 


0 komentarai apie "SPOTTED! Nauja stilinga pasilinksminimo vieta Vilniuje!"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...