Šilkinis šalikėlis. Ocean breez

-20% Šilkinis šalikėlis. Ocean breez
Peržiūrėta: 5572 Gamintojas: STYLE INN
Prekės kodas: sk-28-z
Lojalumo taškai: 15
Prieinamumas: Sandėlyje
Klausk apie prekę
19.00 € 15.20 € Kaina lojalumo taškais: 300
Kiekis: Į krepšelį

Dėkojame!

STYLE INN kruopščiai apžiūri visas tau siūlomas prekes. Rūpinamės, kad pirkinys tave džiugintų ir puoštų. Dėkojame, kad mumis pasitiki.

Šilkinis šalikėlis. Ocean breez

 

Vienetinis rankų darbo kūrinys.

Autorė: Lina Rimkuvienė. LR.

100 % natūralus šilkas!

Išmatavimai: 34 x 128 cm.

Šilkas – nuostabus natūralus audinys. Jis yra unikalios tekstūros, geba atspindėti šviesą. Audinys labai gerai sugeria drėgmę, tačiau išlieka nedrėgnas. Ir karštą  dieną tarsi ,, vėdina“, o šaltesnę ,,šildo“. Plonas šilkas gali būti: šifonas, krepžoržetas, krepdešinas,  ir t. t. Tai nėra greitai plyštantis audinys, kaip gali atrodyti. Šilko įtempimo jėga yra didžiausia iš žinomų natūralių pluoštų. Dekoruoti audinius pradėta tada, kai žmogus pabandė austi. Piešiant ant šilko, baltas šilko audinys gali pražysti įvairiausiomis gėlėmis, susilieti su jūros bangomis ar nusidažyti įvairiaspalvėmis gamtos spalvomis. Darbai atlikti šaltosios batikos technika, laisvai piešiant ant audinio, naudojant įvairias priemones.

Į natūralaus šilko gaminius įdėta daug vaizduotės, rankų darbo ir meilės. Natūralaus šilko rūbus dėvinti moteris  ypatinga. Tai dažniausiai atitinka ir jos gyvenimo būdą, išreikštą moteriškumą, asmenybę. Rami šypsena, laimės pojūtis, gyvenimo džiaugsmas, meilė žmonėms yra šio įvaizdžio palydovai. Šilko rūbai - tarsi tapybos kūriniai. Moteriškumas neatsiejamas nuo gėlių. Tai primena vasarą, atostogas. Pajauskime  gėlių kvapą, vėjo plazdenamus žiedlapius. Pamirškime nuobodulį ir tegul karaliauja spalvos. O pastelinės spalvos tenuneša į ramybės oazę.

Spinduliuokite eleganciją kiekviename žingsnyje. Įvairiaspalvės tunikos tinka ir laisvus rūbus , ir savo figūrą mėgstančioms išryškinti  merginoms ir moterims. Prie jų priderinus ryškesnius akcentus ( diržus, papuošalus, skareles, avalynę ), galima sukurti laisvalaikio ar vakarinį įvaizdį. Tunikos nepakeičiamos keliaujančioms, nes  sveria vos nuo  keliasdešimt gramų ir gali tilpti  net delne... O kaklaskarės, šaliai, kaklaraiščiai  suteiks žaismingumo bet kokiam darbo rūbui.  Iš šilko  kuriami atvirukai,  siuvami romantiniai maišeliai, pagalvėlės, staltiesėlės ir pan.

Tai gali būti puiki dovana mylimam žmogui.

 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Parašyti įvertinimą

Vardas:


Jūsų apžvalga:
Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje:Loading...