Privatumo politika

1. Klientas, norėdamas užsisakyti prekių iš STYLE INN parduotuvės, turi užsiregistruoti www.styleinn.lt internetinėje svetainėje – įvesti savo registracijos vardą ir slaptažodį. STYLE INN patvirtina, jog registracijos faktas kartu nereiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Klientui pageidaujant gauti STYLE INN informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.

2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti pristatymui būtini duomenys. STYLE INN patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. STYLE INN įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus STYLE INN partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

3. Klientas, užsiregistruodamas STYLE INN parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes STYLE INN parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, STYLE INN atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

4. STYLE INN patvirtina, jog siekia naudoti tinkamiausias technologijos klientų asmeninių duomenų apsaugai.

Loading...