Kartvelų dizainerė Rusi Hancock-Gachechiladze Vilniuje atidarys išskirtinę pop-up parduotuvę

 

Dalinamės mados pasaulio naujienomis! Pirmadienį, spalio 15 d., lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT, „GO9“ prekybos centre, bus pristatyta išskirtinė kartvelų dizainerės Rusi Hancock-Gachechiladze rankinių ir aksesuarų SS2019 kolekcijos pop-up parduotuvė. Pristatymas vyks 18 val. ir tai bus Sakartvelo mados ir dizaino savaitės Lietuvoje dalis.

 

Šį kolekcijos pristatymo renginį globoja Sakartvelo (Gruzijos) ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze, o renginį atidarys ir apie kartvelų dizaino išskirtinumą pasakos garsus prancūzų-kartvelų mados kūrėjas Irakli Nasidze. 

 

Kolekcijos autorė Rusi Hancock-Gachechiladze yra „RusiDesigns“ prekės ženklo įkūrėja. Kartvelų kilmės dizainerė iš Didžiosios Britanijos, kuria prabangias rankines ir kitus aksesuarus iš odos. Nors riboto tiražo rankinių idėjos gimsta Londone, jos gaminamos Italijoje – tų pačių meistrų, kurie kuria ir legendines „Chanel“ rankines, rankomis. 

 

Pasak Rusi, ji kuria stilingoms, dinamiškoms ir savimi pasitikinčioms moterims. Būtent tokia yra ir pati dizainerė – ryški, spinduliuojanti energija ir ryžtu. Rusi rankines buvo pastebėtos ne tik originalių ir kokybiškų aksesuarų gerbėjų, bet ir „Vogue“ mados redaktorių.

 

Itališką meistriškumą sujungus su kartvelų temperamentu, rafinuotomis medžiagomis, kerinčiomis spalvomis, išskirtiniais dizainais ir auksu dengto leopardo raštais, „RusiDesigns“ kūriniai tapo geidžiami ne tik Londone, bet ir Paryžiuje, Singapūre, Šanchajuje, o jau spalio 15 d. su jais bus galima susipažinti ir Lietuvoje.

 

Rusi Hancock-Gachechiladze rankinių ir aksesuarų SS2019 kolekcijos POP-UP parduotuvė spalio 15 d. nuo 18 val. įsikurs lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT „GO9“ prekybos centre (3-ias aukštas, Gedimino pr. 9, Vilnius).


0 komentarai apie "Mados naujienos: kartvelų dizainas Vilniuje!"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...