Vyrų mados savaitės atidarymas!

Vyrų mados savaitės atidarymo dūzgėse svečius sužavėjo dainininkas Curtas Calleja iš Maltos

Vakar į Vyrų mados savaitės atidarymo renginį susirinko gausus žinomų stilingiausių žmonių būrys. Po oficialios dalies sostinėje esančiame kultūros bare „Kablys“, svečiai linksmybes pratęsė prabangiame „Stiklių“ viešbutyje ir „Dream“ bare. Vakaro staigmena tapo dainininko iš Maltos Curto Calleja pasirodymas.
„Labas vakaras, Lietuva“, - lietuviškai pasisveikino buvęs ,,Eurovizijos’’ dalyvis ir 2012 metų Maltos atstovas Curt Calleja. Dainininkas betarpiškai bendravo su publika bei sužavėjo visus pasaulinių hitų programa. ,,Esu labai laimingas turėdams progą pasveikinti Vyrų mados savaitės svečius. Lietuvoje esu ne pirmą kartą, čia pastebėjau, jog žmonės daug domisi muzika, mada. Man buvo nepaprastai malonu koncertuoti šiai stilingai ir šiltai publikai“ ,- po pasirodymo džiaugėsi atlikėjas.
„Labai džiaugiamės tokia gausybe stilingų vyrų. Šiandien jūs visi atrodote puikiai. Vyrų mados savaitė jau yra antra. Kalbėti apie vyrišką madą kažkada atrodė visiška svajonė, neaktuali tema. Tačiau džiaugiuosi, kad tai auga, kad šis renginys pritraukia ir užsienio dėmesį“, – per šventės atidarymą džiaugėsi Vyrų mados savaitės idėjos autorė ir organizatorė Marija Palaikytė.
Tarp svečių buvo galima išvysti Jolantą Svirnelytę, Jolantą Talaikytę, Liliją Larionovą ir Egidijų Rainį, Robertą Kalinkiną, Laimutę Užkuraitienę, Algirdą Gatavecką, Aistį Mickevičių, Kariną Stungytę, Alką Paltaroką ir Gerdą Štelemėkaitę, Gintarę Gurevičiūtę, Simoną Albavičiūtę, Giedrių Paulauską, Rimvydą Širvinską-Makalių, Olgą Wiseman, Saugirdą Vaitulionį, Aušrą Haglund, Žilviną Grigaitį ir daugelį kitų.
Mados renginių dūzgės populiarios visame pasaulyje, čia neformalioje aplinkoje neabejinga madai publika linksminasi ir aptaria madų tendencijas. Vyrų mados savaitės uždarymo renginys vėl vyks „Stiklių“ viešbutyje, čia bus galima išvysti stilingiausius šalies vyrus ir, be abejonės, pasipuošusias moteris.

 


 

 

Informacija parengta pagal pranešimą spaudai, organizatorių nuotraukos.


Loading...