RENATA IR ROBERTAS. VESTUVĖS, KAI LYJA VENECIJOJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIJA/ CEREMONY: civilinė santuoka Palazzo Cavalli rūmuose, Venecijos miesto savivaldybėje/ civil wedding in Palazzo Cavalli, Venice municipality
HOTEL: Hotel Torino www.hoteltorino.it
FOTOGRAFAS/ PHOTOGRAPHER: Alessio Vidal www.alessio-vidal.com

 

Kokia buvo jūsų vestuvių vizija ir kas lėmė jūsų pasirinkimą vestuves švęsti būtent Venecijoje?
Mūsų vestuvių vizija buvo vestuvės dviese su artimiausiais draugais – mūsų liudininkais. Mažiau žmonių, mažiau rūpeščių ir kalbų. Juk priesaiką duodame viens kitam Dievo akivaizdoje, ne nuo žmonių skaičiaus vestuvėse priklausys mūsų tolimesnis gyvenimas gyvenimas. Veneciją, matėme filmuose, ji paliko nuostabaus ir itin romantiško miesto įvaizdį, kurio net panašaus nėra jokiame kitame pasaulio krašte, todėl šiai ypatingai progai išsirinkome ypatingą vietą!

Ar lūkesčiai atitiko realybę?
Taip, lūkeščiai visiškai atitiko realybę. Nerimavome labiausiai dėl oro, visgi vestuvės vyko vasario mėnesį ir mūsų vestuvių dieną lijo, bet nuostabus mūsų fotografas pasakė: „Vestuvės Venecijoje per lietų būna tik kartą per metus“, todėl džiaugiamės, kad į tą dieną pataikėme. Tačiau to lietaus net nejautėme, nes einant gatve daug žmonių mus palaikė, plojo, sveikino, o viduje buvo ramybė. Manome, kad jeigu dar kart pasiūlytų kitą dieną, be lietaus jos atsisakytume. Ne oras tą dieną svarbiausia, o emocijos, kurias gavome.

Su kokiais sunkumais susiduriama vestuves planuojant per atstumą, vietoje, kurioje nesate buvę? Kiek užtruko dokumentų tvarkymas? Ar kilo kokių nors problemų, nesusipratimų?
Mes nesusidūrėme su jokiais sunkumais, organizatorė labai patikimai ir aiškiai viską išdėstė. Vestuves suplanavome per mėnesį, nes norėjome kuo greičiau susituokti, bet siūlytume planuoti iš anksto, minimum pora mėnesių prieš vestuves, kad viskas klostytųsi ramiau. Dokumentų tvarkymas truko greit, nes buvome padarę įgaliojimus tėvams Lietuvoje, tai viskas truko maksimum su siuntimais iki dviejų savaičių. Nesusipratimų nebuvo, nes viską atidžiai darėme, kaip rekomendavo vestuvių planuotoja.

Kas labiausiai įsiminė vestuvių dieną, kurios akimirkos buvo labiausiai
jaudinančios?

Savivaldybė, kurioje vyko vestuvės labai graži, itin jauki salės atmosfera, labai maloni savivaldybės darbuotoja. Fotosesija lietui lyjant vaikščiojant po siauras Venecijos gatveles, San Marco aikštės grožis, kelionė gondola jau šviečiant saulei. Kitą kartą, kai grįšime užsisakysime gondolą su dainininku, kuris kanaluose trauktų itališkas dainas, tai fantastiška.Taip pat, viskas vyko sklandžiai dėka planuotojos, kuri viskuo pasirūpino, profesionalus ir linksmas, mielai bendraujantis fotografo darbas. Visko neaprašysi, kai jaudulys ir emocijos paima viršų.

Kaip manote, ar kitoje šalyje būtų buvę taip pat?
Paryžiuje romantiška, Las Vege linksma, bet Venecijoje amžina, nes akimirkos ten romantiškai ypatingos ir įvyksta ten viskas kitaip, nei bet kuriame kitame žemės kampelyje. Poroms patartume, apgalvoti savo finansines galimybes, ruoštis iš anksto, taupyti ir atsidėti tai ypatingai dienai ir jeigu tai tik dviejų ar kelių žmonių vestuvės, tai tuoktis tik Venecijoj.

Informacija apie vestuves Venecijoje

www.vestuvesitalijoje.lt/venecija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Loading...