Apie nėrinius

 

Paprastai nauja tendencija, įsiveržusi į mūsų gyvenimus staiga ir su griausmu, taip pat staiga (tik tyliai) mus ir palieka. Tačiau tik ne nėriniai! Užkariavę širdis praeitą sezoną, jie vis dar mus gundo ir žavi. Kodėl? Tikriausiai dėlto, kad taip ilgai jie buvo slepiami po drabužiais, jais grožimasi tyliai, intymiai ir labai indviduliai. Arba jie buvo tik prabangių vakarėlių, puotų akcentas, į kurias patekdavome itin retai ir savo troškulio jiems nespėdavome numalšinti.

Ir štai, kai jie buvo iškelti į dienos šviesą ir tarsi „gavome leidimą“ juos dėvėti visiems matomai kasdien, mes vis dėlto nedrįstame jų rodyti, bijodamos peržengti ribą tarp romantikos, žavesio ir vulgarumo.

Tad čia pateikiamos kelios inspiracijos kaip nėrinius galima dėvėti kasdien, jaustis žavingai, elegantiškai ir kartu patogiai.

 

 

            

 

Taisyklių, kaip, kur ir su kuo juos dėvėti nėra, tačiau reikėtų pabrėžti, kad šiuo atveju puikiai tinka posakis „mažiau yra daugiau“. Užteks parodyti mažą kraštelį ar liniją nėrinių, ir susikursite elegantiškos, žavingos, o kartu ir žaismingos moters įvaizdį . Taip pat čia puikiai tiks kontrasto principas: plonus, lengvus nėrinius derinkite su storesniais, šiltesniais ar standesniais audiniais, pavyzdžiui, kašmyru, vilna ar kailiu. Atminkite, kuo nėriniai plonesni ir lengvesni, tuo gražiau ir prabangiau jie atrodys.

Svarbiausia, pasitikėti savimi ir puikiai jaustis!

 

             

 

 

Paruošė Dovilė Kliukienė

Nuotraukų koliažai (gamintojų nuotraukos, pinterest.com)


1 komentarai apie "Apie nėrinius!"


Laura Komentuota 06 Feb 2018
Kaip man gražu neriniai! Ypač neriniuotos <a href="https://bestdress.lt/26-sukneles " alt="sukneles">suknelės</a> , kaip toj dainoj. Pagaliau tai grįžo į madą. Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...