Kaip sukurti vestuvių pasaką?

 

 

 

Ką tik prasidėjęs pavasaris į gatves pakvies ne tik stilingus miestiečius – miestų gatves greitai papuoš jaunieji ir jų svečiai! Jaunajai vestuvių šventė – jaudinanti diena, kai norisi atrodyti nuostabiausiai pasalyje, jaustis kaip pasakoje, kurią atsimintum vartydama nuotraukas visą gyvenimą, todėl, kuriant vestuvių šventę, svarbi kiekviena detalė.

Charizmatiškas, standartus laužantis dizaineris, makiažo meistras Liutauras Salasevičius – nuotakų mylimiausias kūrėjas, kuriam jos drąsiai patiki savo išvaizdą svarbiausią gyvenimo dieną. Paprastai nuotakos įvaizdžiu Liutauras Salasevičius rūpinasi nuo galvos iki kojų – ir apranga, ir makiažu, ir šukuosena.

 

Liutauro Salasevičiaus patarimai nuotakoms

 

Dizaineris pabrėžia, kad vestuvių dieną svarbu būti ne tik madinga, bet ir stilinga nuotaka, nebijančia spinduliuoti pasitikėjimu. Šie dalykai priklauso nuo daug ko, bet ypač nuo vestuvinio rūbo modelio, idealiai pritaikyto nuotakai, nuo tinkamo makiažo, kuris ne tik gerai laikosi visą dieną, bet ir išryškina jaunosios grožį, dera prie vestuvinio rūbo, suteikia pasitikėjimo savimi. Idealu, jei nuotakos įvaizdžiu rūpinasi profesionalai.

 

Patarimai vestuvinio makiažo meistrams

 

Pasak Liutauro Salasevičiaus, makiažas yra vienas svarbiausių dalykų, kuriant nuotakos įvaizdį, todėl jis turi būti atliktas profesionaliai, kokybiškomis priemonėmis, nes turi išsilaikyti nepakitęs beveik parą. Tinkamai parinktos makiažo spalvos – raktas į puikų makiažą. Svarbu neužmiršti, kad, Liutauro Salasevičiaus teigimu, moters grožio pasaulyje spalvų yra kur kas daugiau nei tik pilki, rusvi ar pasteliniai atspalviai...

 

 

Savo patirtimi Liutauras Salasevičius dalinsis su vizažo profesionalais šių metų parodoje „Pelenė“. Seminaro metu dizaineris žada atskleisti, kokios makiažo priemonės yra artimiausios jo širdžiai ir kurie teptuko potėpiai dar niekada nenuvylė, sukurdami nepriekaištingą rezultatą. 

KADA: Balandžio 9 d. nuo 10 val. iki 18 val.

KUR: Parodų ir kongresų centre „Litexpo“

SALĖ: 5.5 konferencijų salė

 

Bilietai parduodami http://styleinn.lt/liutauro-salaseviciaus-seminaras-vestuvinis-makiazas

 


0 komentarai apie "Vestuvinis įvaizdis"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...