Daug triukšmo dėl... kojinaičių

 

Nuotrauka STYLE INN

 

 

Kojinaitės + bateliai = ?

Kojinaitės + basutės = ?

Nėriniuotos kojinaitės + sportiniai bateliai = ?

 

TAIP ar NE? Nuomonių daug ir įvairių!

 

Idėja derinti kojinaites prie batelių nėra nauja, tačiau pastaruoju metu įvaizdis „bateliai (ypač aukštakulniai) + kojinaitės“ įgavo aukštosios mados atspalvį, kurį į gatvės madą perkėlė šių dienų „fašionistos“. Juk tai puikus ir lengvas būdas atnaujinti avalynę, suteikti įvaizdžiui žaismingumo, išsiskirti iš minios mažyte, kartais vos matoma (pavyzdžiui, ryškios vyriškos kojinės prie dalykinio kostiumo) detale net renkantis formalų įvaizdį. Be to, mėgstantiems garsių dizainerių prekės ženklus – kartu su akiniais, tai vienas įperkamiausių aksesuarų.

 

Tendencija derinti kojinaites su įvairiausio tipo batais ir bateliais dizainerių kolekcijose karaliauja jau ne pirmą sezoną. Sukantis mados ratui atgimsta vis iš naujo, tačiau kasdienėje madoje labai stipriai neįsitvirtina, galbūt dėl aprangos protokolo reikalavimų ir kitų įprastų aprangos etiketo taisyklių. Tačiau noras laužyti taisykles ir kurti naujas taip pat niekur nedingsta, todėl pastaruoju metu net tai, kas seniau buvo vadinama viena didžiausių mados klaidų (faux pas) – basutės atvirais kojų pirštais avimos kartu su kojinaitėmis, tapo mados topu!

 

Šį sezoną garsiausi mados namai siūlo ypač didelį spalvingų moteriškų ir vyriškų kojinaičių pasirinkimą (tai, be abejo, taip yra ir mados verslo dalis, generuojanti daug pajamų): nuo plonyčių permatomų, nėriniuotų moteriškų kojinaičių iki garsiais prekių ženklais puoštų vyriškų ir moteriškų ryškių sportinio stiliaus kojinių. Itin madingi batai, kurie atrodo kaip bateliai su kojinaitėmis!

 

Kaip ir su kuo derinti ir atrodyti stilingai? Keli patarimai!

 

Keli batelių ir kojinių derinimo būdai drąsioms, bet abejojančioms:

1. Kuo įmantresnės kojinės, tuo paprastesni batai! Jei renkatės tinklines, blizgias, raštuotas ar permatomas kojinaites, geriau rinktis „saugesnį“ variantą – autis lygiapadžius ir / arba  neutralių spalvų avalynę.

 

Nuotrauka iš stilistės Irinos Cybinos asmeninio albumo

 

Nuotrauka iš stilistės Irinos Cybinos asmeninio albumo

 

2. Jei batai ryškūs ir išsiskiriantys, rinkitės kuo paprastesnes vienspalves kojinaites. Kitas variantas – kojinaites rinkitės tos pačios spavos kaip ir bateliai arba basutės.

 

3. Jei derinate nėriniuotas kojinaites su basutėmis, rinkitės basutes be jokio papildomo dekoro, kaspinėlių ar virvelių.

 

5. Jei derinate kojinaites prie mini sijono, dieniniam įvaizdžiui rinkitės lygiapadžius batelius.

 

6. Prie sportinių batelių tipo avalynės geriausiai dera neutralios kojinaitės, nors šį sezoną dizaineriai ir stilistai siūlo derinti ir tinklines bei nėriniuotas.

 

7. Kuo plonesnės kojinaitės, tuo geriau atrodo, ypač su bateliais.  

 

Nuotrauka STYLE INN
 

8. Siekiant ne tokio įmantraus dieninio įvaizdžio, kojinaitės visada geriau derės prie žemakulnės arba vidutinio aukščio, stambesnės pakulnės.

 

Nuotrauka iš stilistės Irinos Cybinos asmeninio albumo

 

9. Jei derinate kojinaites prie dalykinio stiliaus aprangos, rinkitės plonytes kūno spalvos kojinaites arba derinkite kojinaites prie batelių spalvos – tai turi būti vos pastebima detalė (žr. foto 

 

10. Naujausia tendencija – apsmukusios plonytės kojinaitės, derininamos su įvairiausia avalyne – nuo aukštakulnių batelių, basučių iki aulinukų ir sportinio stiliaus avalynės.

Nuotrauka STYLE INN

 

11. Vyrų mados naujiena (tik labai drąsiems!) – vyriškos basutės, avimos su kojinėmis! Taip taip, perskaitėte teisingai...  Būtent tai,  nuo ko tiek metų bandėme atpratinti! Bet vis tiek labai atsargiai :) (žr. foto https://www.vogue.com/article/men-socks-and-sandals-trend-justin-bieber-david-beckham-fall-2018 )

 

 


Panašūs straipsniai

Pavasario stiliaus būtiniausi
Pavasario stiliaus būtiniausi   Kaip nepasiklysti mados džiunglėse šį pavasarį, kai pasibaigus šalčiams norėsis kuo greičiau atsikratyti šiltų ir sunkių žiemos rūbų? Kas tinka iš praėjusių metų šiltojo sezono, ką įsigyti, norint susikurti šio pavasario madingiausią įvaizdį?   Visos rūbų spintos atnaujinti tikrai nereikia! Juk tai ir labai nenaudinga finansiškai, ir neekologiška! Be to, svarbu galvoti, kas tinka ir patinka jums, kas tinka jūsų figūrai, todėl aklai perimti visų naujų tendencijų nereikia! Užtenka kelių naujų detalių, galbūt aksesuarų, o gal tiesiog iš..
9-ojo dešimtmečio sugrįžimas!
9-ojo dešimtmečio sugrįžimas!   2018 metų šiltojo sezono mados tendencijos išsiskiria įvairove: stilių, siluetų, formų ir spalvų. Viena ryškiausių tendencijų, pastebimų ne tik dizainerių kolekcijose, bet ir gatvės madoje, – 9-ojo dešimtmečio stilius, kurį atpažįstame iš tam tikrų detalių. Kokios jos? Kaip nesuklysti? Juk tai princesės Dianos laikmetis! To laikotarpio princesės įvaizdžiai, jau tapę klasika, dabar aktualūs kaip niekada anksčiau! Taigi, kas vėl madinga? Kokius 9-ojo dešimtmečio stiliaus elementus dizaineriai mums siūlo pritaikyti šiuolaikinėje madoje? Juk sunk..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "Daug triukšmo dėl... kojinaičių"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...