9-ojo dešimtmečio sugrįžimas!

 

2018 metų šiltojo sezono mados tendencijos išsiskiria įvairove: stilių, siluetų, formų ir spalvų. Viena ryškiausių tendencijų, pastebimų ne tik dizainerių kolekcijose, bet ir gatvės madoje, – 9-ojo dešimtmečio stilius, kurį atpažįstame iš tam tikrų detalių. Kokios jos? Kaip nesuklysti? Juk tai princesės Dianos laikmetis! To laikotarpio princesės įvaizdžiai, jau tapę klasika, dabar aktualūs kaip niekada anksčiau!

Taigi, kas vėl madinga? Kokius 9-ojo dešimtmečio stiliaus elementus dizaineriai mums siūlo pritaikyti šiuolaikinėje madoje? Juk sunku atsispirti šio sezono mados mums pasiūlytai galimybei būti stilingoms kaip princesė Diana!

 

Aksesuarai. Masyvūs papuošalai, ypač auskarai – puoškitės jais. Tegu tai būna 9-tą dešimtmetį išpopuliarėjusi bižuterija, tačiau nepameskite ir saiko jausmo.

 

„Mellow“ auskarai (gamintojų nuotrauka)

 

Svarbus aksesuaras – diržas! Platūs, juosmenį pabrėžiantys diržai formuoja išraiškingą moterišką 9-ojo dešimtmečio siluetą, pabrėžia figūrą.

Diržas MARGOT LABEL by Serge Gandžumian (gamintojų nuotrauka) http://styleinn.lt/margot-label/odinis-dirzas

 

Rankinės ­ didelės ir mažos, tačiau šiuolaikinė mada savaip interpretuoja 9-ojo dešimtmečio madą ir kelias rankines siūlo nešioti vienu metu! Tai jau mados žaidimai! Be to, šių metų mada susigrąžino ir dar vieną, jau seniai pamirštą, būtent iš 9-ojo dešimtmečio atėjusią rankinę-pinginę, tvirtinamą prie diržo! Šis turistų pamėgtas praktiškas aksesuaras tapo vienu geidžiamiausių didžiausių fašionistų aksesuarų, dėvimu prie suknelių ir aukštakulnių.

 

 Apranga. Laisvos kelnės, švarko ir kelnių kostiumas, midi sijonų ir suknelių ilgis, dominuojanti viena viso rūbų derinio spalva (ryški violetinė, raudona, geltona, taip pat pasteliniai atspalviai, permatomos medžiagos, blizgesys ir languoti audiniai). Pernai metų topą – apnuogintus pečius, keičia išryškinta pečių linija – į madą grįžta 9-ojo dešimtmečio simbolis – petukai! Taip pat madingas 9-ojo dešimtmečio variantas – apnuogintas vienas petys.

 

 

Nuotrauka STYLE INN

 

Ilgesnis pieštuko formos sijonas (gamintojų nuotrauka) http://styleinn.lt/cos/cos-white-skirt

Detalės. Nebūtina skubėti įsigyti daugybės naujų rūbų ir aksesuarų, turimus rūbus galima papildyti naujomis, galbūt net jau turimomis detalėmis ar aksesuarais.  Švarkus, sukneles ir megztukus puoškite sagėmis – jos labai madingos, derinkite kelias vienu metu. Turimą švarką susijuoskite plačiu diržu – bus naujas, stilingas įvaizdis. Rinkitės vienspalvius rūbų derinius nuo galvos iki kojų – efektas ir stilingas įvaizdis garantuotas! Svarbiausia, kad rūbai tiktų ir patiktų jums pačioms, nes tendencijų daug, madingų įvaizdžių – daugybė, o jei pritrūks idėjų, paieškokite princesės Dianos klasika tapusių įvaizdžių, juk jei mokytis reikia iš geriausių ir stilingiausių, kodėl ne iš princesės?..


Panašūs straipsniai

Pavasario stiliaus būtiniausi
Pavasario stiliaus būtiniausi   Kaip nepasiklysti mados džiunglėse šį pavasarį, kai pasibaigus šalčiams norėsis kuo greičiau atsikratyti šiltų ir sunkių žiemos rūbų? Kas tinka iš praėjusių metų šiltojo sezono, ką įsigyti, norint susikurti šio pavasario madingiausią įvaizdį?   Visos rūbų spintos atnaujinti tikrai nereikia! Juk tai ir labai nenaudinga finansiškai, ir neekologiška! Be to, svarbu galvoti, kas tinka ir patinka jums, kas tinka jūsų figūrai, todėl aklai perimti visų naujų tendencijų nereikia! Užtenka kelių naujų detalių, galbūt aksesuarų, o gal tiesiog iš..
Daug triukšmo dėl... kojinaičių
Daug triukšmo dėl... kojinaičių   Nuotrauka STYLE INN     Kojinaitės + bateliai = ? Kojinaitės + basutės = ? Nėriniuotos kojinaitės + sportiniai bateliai = ?   TAIP ar NE? Nuomonių daug ir įvairių!   Idėja derinti kojinaites prie batelių nėra nauja, tačiau pastaruoju metu įvaizdis „bateliai (ypač aukštakulniai) + kojinaitės“ įgavo aukštosios mados atspalvį, kurį į gatvės madą perkėlė šių dienų „fašionistos“. Juk tai puikus ir lengvas būdas atnaujinti avalynę, suteikti įvaizdžiui žaismingumo, išsiskirti iš minios mažyt..
0 straipsnio komentarai - rodyti komentarus

0 komentarai apie "9-ojo dešimtmečio sugrįžimas!"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...