Kuo rengsitės rytoj? Tendencijos ruduo/žiema'16
Kuo rengsitės rytoj? Tendencijos ruduo/žiema'16   Nors vasaros saulutė lepina savo spinduliais, ruduo jau pasirengęs atpūsti naujų tendencijų vėjus į mūsų spintas. Ateinantis sezonas ketina stebinti ne tik raštų įvairove, bet ir prabanga alsuojančia gatvės mada. Kartu pasinerkime į mados naujienų pasaulį ir pasvajokime, kuo gi pasipildys drabužių spinta.    Atminkite, kad prieš pasiimant kreditinę kortelę ir lekiant į parduotuves, įsitikinkite kas tinka jūsų figūrai, asmenybei.    Tegyvuoja raštai   Praėj..
0 komentarai - rodyti komentarus
Verslo klasės bazinis garderobas
Verslo klasės bazinis garderobas   Mada – tai ne plunksnos ir žėrintys akmenėliai, mada – tai, kai sijonas puikiai tinka figūros tipui, o kelnės vizualiai ilgina kojas. Kai naujoji suknelė – geriausias psichoanalitikas ir antidepresantas.     1. Kiekvienos moters garderobe privalo būti keli balti marškiniai ar palaidinės.  2. Tamsiai mėlynos spalvos džinsai, kurių modelį rinkitės pagal savo figūros tipą: plačius, siaurėjančius ar tiesius. Džinsai turi mažinti ir pakelti užpakalį, vizualiai ilginti kojas ir paslėpti ..
1 komentarai - rodyti komentarus
7 patarimai, kaip tinkamai rinktis spalvas
7 patarimai, kaip tinkamai rinktis spalvas   Tikriausiai sutiksite su tuo, kad pirmą kartą sutikus žmogų, pirmas dalykas, į ką atkreipiame dėmesį, - tai spalva. Bet ar kada pagalvojote, kad mes taip pat akimirksniu priimame sprendimą apie asmens statusą, įpročius ar net charakterį, regėdami vienokią ar kitokią spalvą? Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti dėvimas spalvas, atitinkančias konkrečią situaciją. Reikia turėti omeny, kad dėvint netinkamas spalvas jūsų veido oda atrodys pageltusi, papilkėjusi, pamėlusi. Būsite  išblyškę, pavargę.   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Pirmas įspūdis
Pirmas įspūdis     Nesvarbu, ar jūs vykstate į svarbų susitikimą, vakarėlį ar einate į pasimatymą, sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį yra labia svarbu, nes nuo jo priklauso jūsų sėkmė. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad respondentų paprašius pasižiūrėti vaizdo įrašą ir įvardyti, kuris iš kandidatų gautų darbą, jiems prireikė vos 15 sekundžių pirmam įspūdžiui susidaryti. Sprendimui gali turėti įtakos žmogaus išvaizda, jo elgesys ir net rankos paspaudimas. Yra keli būdai, kuriais vadovaudamiesi galite sukurti puikų pirmąjį įspūdį. Vi..
0 komentarai - rodyti komentarus
Stilingas įvaizdis apvalių formų moterims
   Stilingas įvaizdis apvalių formų moterims     Šiandien mes pakalbėsime apie tai, kaip tinkamai paslėpti atsikišusį pilvuką.   Šis klausimas daugeliui moterų kyla kasdien. Todėl čia aptarsime keletą rekomendacijų, kurios padės paprastai ir lengvai susikurti nuostabią išvaizdą.   Stilingas įvaizdis apvalių formų moterims.    1.    Dėmesį nukreipiame akcentuodami dekoltė zoną.       -       papuo&sca..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kaip pasirinkti tinkamą rankinę?
Kaip pasirinkti tinkamą rankinę?     Rankinė moterims, kur kas daugiau nei praktiškas aksesuaras ar aprangos detalė. Iš rankinės mes galime daug ką pasakyti apie jos savininkės stilių bei asmenybę ir charakterį, todėl rankinės pasirinkimas – svarbus momentas būsimai šeimininkei.   Šiais laikais, vyrauja didelis modelių ir spalvų pasirinkimas, todėl lengva pasiklysti toje gausoje. Renkantis rankinę svarbiausia – apsispręsti dėl rankinės dydžio. Šioje vietoje, reikia atkreipti į moters ūgį, nes didelė ranki..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...