Mažai rūbų - daug derinių! Ar įmanoma?
Mažai rūbų - daug derinių! Ar įmanoma?   Kiekvienos moters svajonė - spintoje rūbų nedaug, o visada yra ką apsirengti! Ar įmanonoma? Tikrai taip! Tik reikia pirkti protingai!  Pateikiame pavasario sezono miestui tinkamų derinukų pavyzdžius. Itin tiks ir rudenį! O papildžius šiltesniais batais ir šiltu paltuku ir šaliku - net ir žiemą!   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Apie nėrinius!
Apie nėrinius   Paprastai nauja tendencija, įsiveržusi į mūsų gyvenimus staiga ir su griausmu, taip pat staiga (tik tyliai) mus ir palieka. Tačiau tik ne nėriniai! Užkariavę širdis praeitą sezoną, jie vis dar mus gundo ir žavi. Kodėl? Tikriausiai dėlto, kad taip ilgai jie buvo slepiami po drabužiais, jais grožimasi tyliai, intymiai ir labai indviduliai. Arba jie buvo tik prabangių vakarėlių, puotų akcentas, į kurias patekdavome itin retai ir savo troškulio jiems nespėdavome numalšinti. Ir štai, kai jie buvo iškelti į dienos šviesą i..
1 komentarai - rodyti komentarus
Kalėdinių dekoracijų idėjos
1. ADVENTO KALENDORIUS      2. ERDVINIAI IR LANGŲ DEKORO ELEMENTAI     3. ŽIDINIO PAPUOŠIMAI     4. EGLUTĖ     5. ORIGINALŪS RANKŲ DARBO PAPUOŠIMAI   Paruošė: Rasa Merkytė - Interjero dizainerė. Dekoratorė. Stilistė ..
2 komentarai - rodyti komentarus
Kuo rengsitės rytoj? Tendencijos ruduo/žiema'16
Kuo rengsitės rytoj? Tendencijos ruduo/žiema'16   Nors vasaros saulutė lepina savo spinduliais, ruduo jau pasirengęs atpūsti naujų tendencijų vėjus į mūsų spintas. Ateinantis sezonas ketina stebinti ne tik raštų įvairove, bet ir prabanga alsuojančia gatvės mada. Kartu pasinerkime į mados naujienų pasaulį ir pasvajokime, kuo gi pasipildys drabužių spinta.    Atminkite, kad prieš pasiimant kreditinę kortelę ir lekiant į parduotuves, įsitikinkite kas tinka jūsų figūrai, asmenybei.    Tegyvuoja raštai   Praėj..
0 komentarai - rodyti komentarus
Kaip dėvėti šortus darbe?
Kas sakė, jog darbe negalime vilkėti šortų? Kol orai gražūs ir saulėti - leiskime kūnui laisvai kvėpuoti.   Patarimai: 1. Nesirinkite per trumpų šortų. Trumpiausias ilgis žemiau šlaunų vidurio. 2. Šortai neturi "rėkti" ryškiomis spalvomis, raštais ar ornamentais 3. Jei apatinė kūno dalis apnuoginta - viršutinė privalo būti pakankamai pridengta. 4. Nesirinkite per aukštų, vulgariai atrodančių batelių. 5. Ir nepamirškite, kur dirbate, nes kartais darbo politika ir aprangos koda..
0 komentarai - rodyti komentarus
Vasariškų derinių idėjos
Vasariškų derinių idėjos     Auskarai: http://styleinn.lt/rasa-accessories/auskarai-sviesuliai     Marškiniai: http://styleinn.lt/I-am-a-chaos/chaos-unisex-ilgi-marskiniai       Apyrankė: http://styleinn.lt/in-made/apyranke-su-roziniu-kvarcu Delninė: http://styleinn.lt/margot-label/monaco-clutch-beige       Megztinis: http://styleinn.lt/zefyras/vitmin-megzt-metiniai-rausvas       Kaklo papuošalas: http://stylei..
0 komentarai - rodyti komentarus
Verslo klasės bazinis garderobas
Verslo klasės bazinis garderobas   Mada – tai ne plunksnos ir žėrintys akmenėliai, mada – tai, kai sijonas puikiai tinka figūros tipui, o kelnės vizualiai ilgina kojas. Kai naujoji suknelė – geriausias psichoanalitikas ir antidepresantas.     1. Kiekvienos moters garderobe privalo būti keli balti marškiniai ar palaidinės.  2. Tamsiai mėlynos spalvos džinsai, kurių modelį rinkitės pagal savo figūros tipą: plačius, siaurėjančius ar tiesius. Džinsai turi mažinti ir pakelti užpakalį, vizualiai ilginti kojas ir paslėpti ..
1 komentarai - rodyti komentarus
Makiažo ir šukuosenų idėjos išleistuvių šventei
Makiažo ir šukuosenų idėjos išleistuvių šventei   Ruošiantis išleistuvėms makiažą ir šukuoseną reikėtų rinktis taip pat atidžiai, kaip ir suknelę.  Keli svarbiausi makiažo patarimai. Makiažą ir šukuoseną rinkitės jau turėdamos suknelę – makiažas, šukuosena  ir apranga turi stilistiškai derėti. Jei makiažą darysitės pati, išbandykite jį kelis kartus dar prieš išleistuves. Labai kruopščiai pasirinkite makiažo pagrindo toną, kad išvengtumėte „..
0 komentarai - rodyti komentarus
Stilingas įvaizdis apvalių formų moterims
   Stilingas įvaizdis apvalių formų moterims     Šiandien mes pakalbėsime apie tai, kaip tinkamai paslėpti atsikišusį pilvuką.   Šis klausimas daugeliui moterų kyla kasdien. Todėl čia aptarsime keletą rekomendacijų, kurios padės paprastai ir lengvai susikurti nuostabią išvaizdą.   Stilingas įvaizdis apvalių formų moterims.    1.    Dėmesį nukreipiame akcentuodami dekoltė zoną.       -       papuo&sca..
0 komentarai - rodyti komentarus
Laukinis ir mielas aksesuaras
  Ieškote mielos dovanos draugei, sesei ar mamai? O gal norite, jog Jūsų rankinė atrodytų stilinga ir nauja? Vieninga šių metų tendencija - šie mieli pūkuoti aksesuarai, kurie puikiai atrodys ne tik kabantys ant rankinės, bet ir ant kaklo ar kaip raktų pakabukas. Leiskite šiems mieliems "padarėliams" suteikti Jums ar Jūsų artimiesiems jaukumo ir laukinio žavesio!   Juos rasite čia   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...