Trečioji Vyrų mados savaitė prasideda!
Trečioji Vyrų mados savaitė prasideda!   Vakar vakare stilingi svečiai rinkosi į Vilniaus Rotušę, į kurią pakvietė jau trečiosios Vyrų mados savaitės organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė. Vyrų mados savaitė, organizuojama jau trečią kartą, vėl džiugins įdomiais meno ir mados bei edukaciniais renginiais.    Renginio organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė (nuotrauka STYLE INN)   Atidarymo metu Vilniaus Rotušėje ypatingo dėmesio sulaukė garsaus mados fotografo Karelo Losenicky fotografijų paroda. Iš Čekijos kilęs..
0 komentarai - rodyti komentarus
ZEFYRO įkurtuvės bokšte
ZEFYRO įkurtuvės bokšte   Ketvirtadienio vakarą į jaukią studiją Vilniaus Senamiestyje pakvietė drabužių dizainerė Viktorija Bugajenko.  ZEFYRO prekės ženklo kūrėjos studijoje svečius džiugino ne tik kolekcija - megzti ir siūti rūbai, bet ir  jaukūs kavos degustacijos ir L'occitane kvapai. ZEFYRO kolekcijos visada traukia akį įdomiais kirpimais, siluetais ir spalvų deriniais.       ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Auksinių gaublių apdovanojimų stilingiausieji
Auksinių gaublių apdovanojimų stilingiausieji! Sausio 10d praūžę Golden Globes apdovanojimai nepaliko abejingų ir mados mylėtojų - kino žvaigždės žibėjo prabanga bei išskirtine elegancija. Daugelis įžymybių diktavo pavasario-vasaros tendencijas: mados kritikų liaupsinama Cate Blanchet pademonstravo švelniai rožinį Givenchy Houte Couture ansamblį su kutais, Rooney Mara - idealiai tinkančią ilgą, romantišką Alexander McQueen kūno spalvos suknelę.        Kate Hudson ir Jennifer Lawrence liko ištikimos moderniai elegancijai..
0 komentarai - rodyti komentarus
SPOTTED! Nauja stilinga pasilinksminimo vieta Vilniuje!
SPOTTED! Nauja stilinga pasilinksminimo vieta Vilniuje! Duris atvėrė paslaptingojo Mr. Barringtono naktinis klubas! STYLE INN ten buvo, patikrino... patvirtino ir rekomenduoja :) Ketvirtadienio naktį pirmuosius svečius priėmė sostinės širdyje įsikūręs naujas naktinis klubas „BARRINGTON CLUB“. Uždarame vakarėlyje meistriškai pagamintus kokteilius ragavo daugybė žinomų Lietuvos pramogų ir verslo atstovų. Penktadienį naujasis naktinis klubas atveria duris visiems, mėgstantiems spalvingą naktinį gyvenimą. Vilniaus senamiestyje įsikūręs naktinis klubas ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Spotted! Londono mados savaitės gatvės stilius!
Spotted! Londono mados savaitės gatvės stilius!  Daugybę stilingų žmonių Londono gatvėse „pagavo“ tinklaraštininkė Vaida Rupšytė. Dalinamės jos reportažu. Londono mados savaitė šiais metais persikėlė į Soho. Kaip ir kiekvienais metais, buvo galima pamatyti daugybę stilingų žmonių. Griežti kirpimai, kailiai, „pom pom“ detalės, įvarios spalvos, įdomūs audiniai. Mados savaitėje tiek daug stiliaus įkvėpimo, kad būtų nuodėmė tai praleisti. „Fashion Addicted“ dienoraščio kūrėja siūlo jums pažvelgti į Londono mados sa..
0 komentarai - rodyti komentarus
Diner En Blanc
Diner En Blanc   Pirmą kartą „Spotted by STYLE INN“ skiltyje pristatome ne vieną žmogų ir jo stilių, o VISĄ VAKARĄ, nes pasirinkti vieno žmogaus įvaizdį iš tokios gausybės nuostabių – per daug sudėtinga! Penktadienio vakarą Vilniaus Gedimino prospektą baltai nudažė nuostabiai pasipuošusių stilingų žmonių minia. Šventinėje vakarienėje, kurios vieta iš anksto nebuvo žinoma, dalyvavo virš tūkstančio žmonių, kurie žavėjo originaliomis baltojo vakarienės aprangos kodo interpretacijomis. STYLE INN atstovės, įsiliejusi..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...