BERMUDAI - Įnoringas grabužis!
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Klasikinio įvaizdžio pagrindiniai elementai
Stilingą įvaizdį lengviausia kurti remiantis baziniu garderobu. Tai pagrindiniai rūbai, kuriuos derindami tarpusavyje galėsite susikurti daug įvairių įvaizdžių. Jie turėtų užimti didžiąją dalį Jūsų spintos. Siekiant atrodyti stilingai, šiuos bazinius rūbus galima derinti su madingais sezono „hitais“, kurių nereikėtų pirkti itin brangių, kadangi jie greitai išeina iš mados. Primename, kad stilingi rūbai nuo bazinių skiriasi tuo, jog pasirinktas drabužis gali būti įdomesnio audinio, neįprasto silueto ar su dekoratyviomis detalėmis; svarbu, kad toks dr..
0 komentarai - rodyti komentarus
Naujas sezonas – nauja tvarka spintoje!
Naujas sezonas – nauja tvarka spintoje!  STYLE INN stilistų ir interjero dizainerės Jovitos Jankauskienės patarimai.    Susitvarkyti savo spintą ar drabužinę kiekvieno sezono pradžioje tiesiog būtina!   Priežasčių tam - daugybė: daugiau vietos spintoje; lengviau rasti norimą rūbą; rūbai nesusiglamžo; tvarka spintoje = ramybė sieloje :)   Drabužių laikymo metodikos šiek tiek skiriasi, priklausomai nuo spintos ar drabužinės dydžio, tipo, moters gyvenimo būdo. Atėjus naujajam sezon..
2 komentarai - rodyti komentarus
Geidžiamiausias šio sezono rūbas!
  Geidžiamiausias šio sezono rūbas!   Mados ir stiliaus tinklalapio „FashionAddicted" tinklaraštininkė bei instagramerė Vaida dalijasi savo mintimis apie šio sezono vieną iš geidžiamiausių rūbų – baltą kostiumą! Kodėl būtent šis rūbas? Sekite: https://fashionaddicted.co.uk/  ir Instagram: https://www.instagram.com/fashionbyvaida   5 priežastys, kodėl tai daugelio stilingiausiųjų vienas iš šio sezono „must-have“!   Vaida pasakoja, kad ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Geras maistas - gera nuotaika - geras gyvenimas
Geras maistas - gera nuotaika - geras gyvenimas   Maistas, maistas, maistas... Atrodo, sudėtinga būtų rasti žmogų, kuris visai nesidomi maistu. Taip, valgyti mums gyvybiškai svarbu. Tačiau tai ir vienas didžiausių gyvenimo malonumų...  Mityba, svorio metimas, sveika gyvensena, atrodo, išgyvena aukso amžių. Išleista daugybė knygų, laidų, patarimų ir teorijų...   Taigi, kaip atsirinkti, kuo vadovautis ir tikėti? Kokią kryptį pasirinkti? Mūsų pašnekovės Aistės Švetkauskės santykis su maistu visada buvo itin aiškus –..
0 komentarai - rodyti komentarus
Odiniai rūbai. Vis dar madingi!
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Tamprės tinka visoms!
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Dovanų idėjos!
Kaip padovanoti jaukumą? „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ siūlo dovanų idėjas namams   Dar nesugalvojote, ką dovanosite savo artimiesiems? Spaudžiant šalčiui, tikrai nesuklysite Kalėdoms įteikę jaukią namų interjero detalę, juk šaltuoju metų laiku norisi dažniau praleisti namuose, kur apgaubtų jaukumas, o akis džiugintų stilingos įvairenybės.   Visi, kas neabejingi jaukiems namų interjero elementams, puošybos detalėms, išskirtiniams namų kvapams bei norintiems šilumą dovanoti kitiems, kviečiame idėjų ir dovanų ieškoti šventinėje mugėje „Uptown Christmas:..
0 komentarai - rodyti komentarus
   Kartvelų dizainerė Rusi Hancock-Gachechiladze Vilniuje atidarys išskirtinę pop-up parduotuvę   Dalinamės mados pasaulio naujienomis! Pirmadienį, spalio 15 d., lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT, „GO9“ prekybos centre, bus pristatyta išskirtinė kartvelų dizainerės Rusi Hancock-Gachechiladze rankinių ir aksesuarų SS2019 kolekcijos pop-up parduotuvė. Pristatymas vyks 18 val. ir tai bus Sakartvelo mados ir dizaino savaitės Lietuvoje dalis.   Šį kolekcijos pristatymo renginį globoja Sakartvelo (Gruzijos) ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze, o reng..
0 komentarai - rodyti komentarus
VASARA su MOONstruck
  Vasara tarsi kužda – atsipalaiduok, nusimesk tai, kas atsibodo ir neleidžia pasinerti į palaimingą lengvumą. MOONstruck atsiliepia vasaros vibracijoms ir siūlo išbandyti lengvai derinamus aksesuarus. Šią vasarą  kiekvienai progai tiks MOONstruck sidabro ar švelnių pastelių atspalvių rankinės. Mėgstančioms kuprines taip pat turime įvairių modelių ir spalvų derinių, kurie išpildys Jūsų vasariškus lūkesčius. Tačiau jeigu Jums gražiausios spalvos tamsios – rasime ir prigesintų tamsesnių derinių. Nors dabar ilgiausios dienos metuose, vis dėlto vasara Lietuvoje trumpa – ta..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...