BERMUDAI - Įnoringas grabužis!
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Klasikinio įvaizdžio pagrindiniai elementai
Stilingą įvaizdį lengviausia kurti remiantis baziniu garderobu. Tai pagrindiniai rūbai, kuriuos derindami tarpusavyje galėsite susikurti daug įvairių įvaizdžių. Jie turėtų užimti didžiąją dalį Jūsų spintos. Siekiant atrodyti stilingai, šiuos bazinius rūbus galima derinti su madingais sezono „hitais“, kurių nereikėtų pirkti itin brangių, kadangi jie greitai išeina iš mados. Primename, kad stilingi rūbai nuo bazinių skiriasi tuo, jog pasirinktas drabužis gali būti įdomesnio audinio, neįprasto silueto ar su dekoratyviomis detalėmis; svarbu, kad toks dr..
0 komentarai - rodyti komentarus
Naujas sezonas – nauja tvarka spintoje!
Naujas sezonas – nauja tvarka spintoje!  STYLE INN stilistų ir interjero dizainerės Jovitos Jankauskienės patarimai.    Susitvarkyti savo spintą ar drabužinę kiekvieno sezono pradžioje tiesiog būtina!   Priežasčių tam - daugybė: daugiau vietos spintoje; lengviau rasti norimą rūbą; rūbai nesusiglamžo; tvarka spintoje = ramybė sieloje :)   Drabužių laikymo metodikos šiek tiek skiriasi, priklausomai nuo spintos ar drabužinės dydžio, tipo, moters gyvenimo būdo. Atėjus naujajam sezon..
2 komentarai - rodyti komentarus
Geidžiamiausias šio sezono rūbas!
  Geidžiamiausias šio sezono rūbas!   Mados ir stiliaus tinklalapio „FashionAddicted" tinklaraštininkė bei instagramerė Vaida dalijasi savo mintimis apie šio sezono vieną iš geidžiamiausių rūbų – baltą kostiumą! Kodėl būtent šis rūbas? Sekite: https://fashionaddicted.co.uk/  ir Instagram: https://www.instagram.com/fashionbyvaida   5 priežastys, kodėl tai daugelio stilingiausiųjų vienas iš šio sezono „must-have“!   Vaida pasakoja, kad ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Geras maistas - gera nuotaika - geras gyvenimas
Geras maistas - gera nuotaika - geras gyvenimas   Maistas, maistas, maistas... Atrodo, sudėtinga būtų rasti žmogų, kuris visai nesidomi maistu. Taip, valgyti mums gyvybiškai svarbu. Tačiau tai ir vienas didžiausių gyvenimo malonumų...  Mityba, svorio metimas, sveika gyvensena, atrodo, išgyvena aukso amžių. Išleista daugybė knygų, laidų, patarimų ir teorijų...   Taigi, kaip atsirinkti, kuo vadovautis ir tikėti? Kokią kryptį pasirinkti? Mūsų pašnekovės Aistės Švetkauskės santykis su maistu visada buvo itin aiškus –..
0 komentarai - rodyti komentarus
Odiniai rūbai. Vis dar madingi!
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Tamprės tinka visoms!
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Graži per šventes
..
Dovanų idėjos!
Kaip padovanoti jaukumą? „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ siūlo dovanų idėjas namams   Dar nesugalvojote, ką dovanosite savo artimiesiems? Spaudžiant šalčiui, tikrai nesuklysite Kalėdoms įteikę jaukią namų interjero detalę, juk šaltuoju metų laiku norisi dažniau praleisti namuose, kur apgaubtų jaukumas, o akis džiugintų stilingos įvairenybės.   Visi, kas neabejingi jaukiems namų interjero elementams, puošybos detalėms, išskirtiniams namų kvapams bei norintiems šilumą dovanoti kitiems, kviečiame idėjų ir dovanų ieškoti šventinėje mugėje „Uptown Christmas:..
0 komentarai - rodyti komentarus
Atraityti džinsai
..
   Kartvelų dizainerė Rusi Hancock-Gachechiladze Vilniuje atidarys išskirtinę pop-up parduotuvę   Dalinamės mados pasaulio naujienomis! Pirmadienį, spalio 15 d., lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT, „GO9“ prekybos centre, bus pristatyta išskirtinė kartvelų dizainerės Rusi Hancock-Gachechiladze rankinių ir aksesuarų SS2019 kolekcijos pop-up parduotuvė. Pristatymas vyks 18 val. ir tai bus Sakartvelo mados ir dizaino savaitės Lietuvoje dalis.   Šį kolekcijos pristatymo renginį globoja Sakartvelo (Gruzijos) ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze, o reng..
0 komentarai - rodyti komentarus
VASARA su MOONstruck
  Vasara tarsi kužda – atsipalaiduok, nusimesk tai, kas atsibodo ir neleidžia pasinerti į palaimingą lengvumą. MOONstruck atsiliepia vasaros vibracijoms ir siūlo išbandyti lengvai derinamus aksesuarus. Šią vasarą  kiekvienai progai tiks MOONstruck sidabro ar švelnių pastelių atspalvių rankinės. Mėgstančioms kuprines taip pat turime įvairių modelių ir spalvų derinių, kurie išpildys Jūsų vasariškus lūkesčius. Tačiau jeigu Jums gražiausios spalvos tamsios – rasime ir prigesintų tamsesnių derinių. Nors dabar ilgiausios dienos metuose, vis dėlto vasara Lietuvoje trumpa – ta..
0 komentarai - rodyti komentarus
Mažai rūbų - daug derinių! Ar įmanoma?
Mažai rūbų - daug derinių! Ar įmanoma?   Kiekvienos moters svajonė - spintoje rūbų nedaug, o visada yra ką apsirengti! Ar įmanonoma? Tikrai taip! Tik reikia pirkti protingai!  Pateikiame pavasario sezono miestui tinkamų derinukų pavyzdžius. Itin tiks ir rudenį! O papildžius šiltesniais batais ir šiltu paltuku ir šaliku - net ir žiemą!   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Meno ir mados mados savaitė
  Meno ir mados mados savaitė   Pasibaigusi trečioji Vyrų mados savaitė su kaupu realizavo organizatorių – Marijos Palaikytės ir Julijos Valiulienės – viziją ir norą edukuoti, lavinti visuomenės estetinį skonį, ir siekį madą suvokti labai plačiai – ne tik kaip madingų rūbų ir aksesuarų demonstravimą (nors tai irgi svarbu!), bet švęsti Vyrų mados savaitę kaip mados ir meno sintezę.              Per savaitę matėme tarptautinį pripažinimą pelniusio mados fotografo Karelo Losenicky parodą, vyrų madai skirtas kolekcijas pristatėli..
0 komentarai - rodyti komentarus
Trečioji Vyrų mados savaitė prasideda!
Trečioji Vyrų mados savaitė prasideda!   Vakar vakare stilingi svečiai rinkosi į Vilniaus Rotušę, į kurią pakvietė jau trečiosios Vyrų mados savaitės organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė. Vyrų mados savaitė, organizuojama jau trečią kartą, vėl džiugins įdomiais meno ir mados bei edukaciniais renginiais.    Renginio organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė (nuotrauka STYLE INN)   Atidarymo metu Vilniaus Rotušėje ypatingo dėmesio sulaukė garsaus mados fotografo Karelo Losenicky fotografijų paroda. Iš Čekijos kilęs..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...