Apie mus

 

Mes kaip ir tu – norime atrodyti gražiai ir stilingai. Kaip ir tu - pirmenybę teikiame kokybei ir unikalumui už prieinamą kainą. Taip pat nuolatos keliame klausimus sau – KĄ RENGTIS? AR MAN TINKA? KAS IR KADA MAN TINKA? Ei, NĖRA KO APSIRENGTI! O svarbiausia – kur gauti greitus ir kokybiškus atsakymus?

Kelerius metus stebėjome visus internetinius projektus stiliaus tema ir supratome, kad jau laikas sukurti erdvę, kurioje būtų gera lankytis, dalintis savo nuomone, skaityti įvairiomis stiliaus ir mados temomis. Be to, parodyti save ir apžiūrėti kitus. Taip pat įsigyti tik sau tinkantį rūbą ar rūbų derinį, priderinti aksesuarus.

Taip gimė „STYLE INN“ – Tavo stiliaus namai, kuriuose jauku ir sava. Kur nebaisu užduoti įvairiausius, visoms moterims kylančius klausimus, į kuriuos mielai atsakys mūsų stiliaus konsultantai. Čia laukiame ne tik klausimų, bet ir Tavo nuomonės, apie ką norėtum skaityti, ką norėtum matyti ir komentuoti! Taip pat galėsi kurti savo mėgstamiausius stiliaus derinius ir jais dalintis, dalyvauti konkursuose ir laimėti prizų.

Mūsų vizija – sukurti socialinį mados tinklą, kuriame stilistus, „blog‘erius“ ir mados kūrėjus vienytų vienas tikslas – padėti tau atrodyti ir jaustis stilingai!

 

 

Draugaukime!

Kuri rūbus ar aksesuarus? Bendradarbiaukime!

Rašai apie madą ir stilių? Nori turėti savo stiliaus ir mados skiltį? Tapk styleinn.lt komandos nariu!

Turi kitų idėjų, kaip galėtume draugauti? Susisiek su mumis. info@styleinn.lt

 

Loading...