Geidžiamiausias šio sezono rūbas!

 

Mados ir stiliaus tinklalapio „FashionAddicted" tinklaraštininkė bei instagramerė Vaida dalijasi savo mintimis apie šio sezono vieną iš geidžiamiausių rūbų – baltą kostiumą! Kodėl būtent šis rūbas?

Sekite: https://fashionaddicted.co.uk/ 

ir Instagram: https://www.instagram.com/fashionbyvaida

 

5 priežastys, kodėl tai daugelio stilingiausiųjų vienas iš šio sezono „must-have“!

 

Vaida pasakoja, kad kokybiškas kostiumas yra spintos kapsulės dalis. Tai labai universalus rūbas, kuris gali būti dėvimas iš biuro tiesiai į barą, nuo dienos susitikimų iki vakaro renginių. Žinoma, baltas kostiumas yra vienas iš tų rūbų, kuris reikalauja daug dėmesio ir priežiūros.

Nepaisant to, Vaida mano, kad baltas kostiumas yra beveik privalomas kiekvienai!

Pavasaris – geriausias laikas atnaujinti savo drabužių spintą, todėl, jei planuojate apsipirkti, apsvarstykite, galbūt Jums reikia būtent balto kostiumo?

 

    

 

 5 TAIP baltam kostiumui:

 

- Pakelia jūsų pasitikėjimą savimi! Yra geras pasakymas, kad kai gerai atrodai,  gerai ir jautiesi, o su baltu kostiumu, tikrai atrodysite gerai. Taigi kai ir jaučiatės puikiai, ir atrodote nepakartojamai, juk ir pasitikėjimas savimi auga!

- Nereikalauja daug laiko! Pasirinkusi kostiumą, jūs sutaupysite laiko. Jums nereikės galvoti apie tai, ką dėvėti su kelnėmis, nes tiesiog užsimesite švarkelį ir derinys jau baigtas. Galėsite skirti laiką svarbesniems dalykams arba tiesiog pasimėgauti ilgiau rytine kava.

- Vilkėdma kostiumą visada atrodysite pasitempusi! Šis kostiumas tiesiog šaukte šaukia, kad esate savo srities profesionalė! Tai stilingas, tvarkingai atrodantis, klasikinis rubas, tad visada atrodysite gerai.

- Tai bus ilgaamžis pirkinys. Geras kostiumas gali jums tarnauti amžius, žinoma, priklausomai nuo to, kaip gerai jūs jį prižiūrėsite.

- Šį sezoną, tai ne itin didelių investicijų reikalaujantis pirkinys! Baltų kostiumų rasite ne tik prabangiose parduotuvėse, bet greitosios mados prekės ženklų parduotuvėse!

 

    


0 komentarai apie "Geidžiamiausias šio sezono rūbas!"


Komentuoti


Tavo vardas:


Prašome įvesti saugos kodą:

Tavo komentaras:
Loading...