Į madą sugrįžo ypatingas aksesuaras, kuriuo puošėsi Coco Chanel
  Sagių istorija – mados istorija   Sagė, per savo ilgą istoriją atlikusi ir praktinę, ir dekoratyvinę funkcijas, yra vienas iš seniausiai žmogaus kuriamų aksesuarų. Ir jos grįžo! Jau kurį laiką įvairiausias sages, įsegtas į plaukus, prie apykaklės, V formos iškirptės, juosmens srityje arba gausiai jomis dekoruotus švarkelius ir megztinius, matome aukštosios mados kolekcijose ir ant raudonojo kilimo. Pati seniausia sagė buvo smeigtuko formos ir atliko praktinę funkciją – turėjo susegti, prilaikyti audinį ar kailį, dengiantį kūną. Kadangi paskirtis buvo tik utilitar..
0 komentarai - rodyti komentarus
Žingsniai į gerą stilių be standartų ir taisyklių
..
0 komentarai - rodyti komentarus
Gingham Trend
#Gingham Trend Kas tai? Tai mielas ir jaukus medvilinio audinio marginimas langučiais!   Apie šį reiškinį - Vaida Rupšytė.    Tai viena iš pagrindinių šio sezono tendencijų. Šiuos smulkius langelius matėme ant aukštosios mados podiumų, o dabar - gatvėse ir parduotuvėse. Taip marginamos ne tik suknelės ir palaidinės, bet ir švarkai, sijonai ir net batai! Be to, ne tik juodai baltai, bet ir spalvotai!  Kadangi vasara jau čia, Vasida renkasi languotą medvilninį, parauktą sijoną, priderintą prie užrašais dekoruotų marškinėlių - dar viena sezono tenenc..
2 komentarai - rodyti komentarus
Būkime madingos su STYLE INN
  Apie mus - laikraštyje - "Draugas".   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
  Lietuvos „Eurovizijos” atstovės įvaizdį sukūrusi dizainerė: stipriam kūriniui reikėjo ryškaus apdaro Šeštadienio naktį Lietuva išsirinko atstovą geriausios Europos dainos konkurse „Eurovizija”. Pasak grupės „Fusedmarc” dainininkės Viktorios suknelę sukūrusios dizainerės, kurdama atlikėjos įvaizdį Sandra Yushka tikėjo grupės pergale.   „Man labai patiko šios grupės pasirodymas. Nuoširdžiai tikėjau „Fusedmarc”  pergale. Daina „Rain of revolution” –..
0 komentarai - rodyti komentarus
Renata ir Robertas. Vestuvės, kai lyja Venecijoje
RENATA IR ROBERTAS. VESTUVĖS, KAI LYJA VENECIJOJE                                                                         CEREMONIJA/ CEREMONY: civilinė santuoka Palazzo Cavalli rūmuose, Venecijos miesto savivaldybėje/ civil wedding in Palazzo Caval..
STILINGO ĮVAIZDŽIO FORMULĖ
  STILINGO ĮVAIZDŽIO FORMULĖ   Kiek kartų rytais jūs staipotės prieš veidrodį, matuodamasi dešimtis drabužių ir aksesuarų? Kiek šiai rutinai kasdien eikvojate savo brangaus laiko? Žinau, jog daugelis valandų valandas kas rytą priverstos mąstyti, ką rengsis šiandien. O ypač šaltuoju metų laiku, kai norisi jaustis šiltai bei stilingai. Nešvaistykite laiko, pasinaudokite paprasta stilingo įvaizdžio taisykle, kuri susideda iš trijų komponentų: bazinio garderobo grupė + stilinga grupė + akcentas. &..
0 komentarai - rodyti komentarus
 „H&M Conscious Exclusive“ kolekcijoje – perdirbtos pakrantėse surinktos atliekos
Naujojoje „H&M Conscious Exclusive“ kolekcijoje – perdirbtos pakrantėse surinktos atliekos -          stulbinamai gražūs drabužiai iš tvarių medžiagų     Naujojoje „H&M“ kolekcijoje „Conscious Exclusive“ dėmesys skiriamas tiek tvarumui, tiek stiliui: 2017 m. kolekcijos drabužiai pasiūti iš novatoriškos tvarios medžiagos BIONIC® – perdirbto poliesterio, pagaminto iš plastikinių pakrantėse surinktų atliekų. Laisvai krintantys ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Tailando įkvėpta kolekcija

Tailando grožio įkvėpta prekės ženklo FRUZE nauja kolekcija! 

Prekės ženklo „Fruze’’ įkūrėja, modelis Gerda Štelemėkaitė nauja aksesuarų linija siekia sužavėti Lietuvos ir užsienio daliosios lyties atstoves.
Kaip teigia grožio industrijos atstovė, gyvenimo būdas, profesija skatina kurti: „Darbas mados srityje nuveda ne tik į įdomias vietas, bet ir suteikia išskirtines galimybes susipažinti su skirtingais, talentingais žmonėmis, asmenybėmis iš viso pasaulio, tad įkvėpimas dažniausiai ateina netikėtai atitrūkus nuo kasdienybės.”

0 komentarai - rodyti komentarus
Makiažo tendencijos. Žiema 2016.
Makiažo tendencijos. Žiema 2016.   Pataria viena iš tandemo  J&J MAKE UP BOX vizažisčių -  Jolita Verseckienė.  J&J Make up box. Foto: Egle Juozaitytė                                                                         ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...