Dovanų idėjos!
Kaip padovanoti jaukumą? „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ siūlo dovanų idėjas namams   Dar nesugalvojote, ką dovanosite savo artimiesiems? Spaudžiant šalčiui, tikrai nesuklysite Kalėdoms įteikę jaukią namų interjero detalę, juk šaltuoju metų laiku norisi dažniau praleisti namuose, kur apgaubtų jaukumas, o akis džiugintų stilingos įvairenybės.   Visi, kas neabejingi jaukiems namų interjero elementams, puošybos detalėms, išskirtiniams namų kvapams bei norintiems šilumą dovanoti kitiems, kviečiame idėjų ir dovanų ieškoti šventinėje mugėje „Uptown Christmas:..
0 komentarai - rodyti komentarus
   Kartvelų dizainerė Rusi Hancock-Gachechiladze Vilniuje atidarys išskirtinę pop-up parduotuvę   Dalinamės mados pasaulio naujienomis! Pirmadienį, spalio 15 d., lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT, „GO9“ prekybos centre, bus pristatyta išskirtinė kartvelų dizainerės Rusi Hancock-Gachechiladze rankinių ir aksesuarų SS2019 kolekcijos pop-up parduotuvė. Pristatymas vyks 18 val. ir tai bus Sakartvelo mados ir dizaino savaitės Lietuvoje dalis.   Šį kolekcijos pristatymo renginį globoja Sakartvelo (Gruzijos) ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze, o reng..
0 komentarai - rodyti komentarus
VASARA su MOONstruck
  Vasara tarsi kužda – atsipalaiduok, nusimesk tai, kas atsibodo ir neleidžia pasinerti į palaimingą lengvumą. MOONstruck atsiliepia vasaros vibracijoms ir siūlo išbandyti lengvai derinamus aksesuarus. Šią vasarą  kiekvienai progai tiks MOONstruck sidabro ar švelnių pastelių atspalvių rankinės. Mėgstančioms kuprines taip pat turime įvairių modelių ir spalvų derinių, kurie išpildys Jūsų vasariškus lūkesčius. Tačiau jeigu Jums gražiausios spalvos tamsios – rasime ir prigesintų tamsesnių derinių. Nors dabar ilgiausios dienos metuose, vis dėlto vasara Lietuvoje trumpa – ta..
0 komentarai - rodyti komentarus
Mažai rūbų - daug derinių! Ar įmanoma?
Mažai rūbų - daug derinių! Ar įmanoma?   Kiekvienos moters svajonė - spintoje rūbų nedaug, o visada yra ką apsirengti! Ar įmanonoma? Tikrai taip! Tik reikia pirkti protingai!  Pateikiame pavasario sezono miestui tinkamų derinukų pavyzdžius. Itin tiks ir rudenį! O papildžius šiltesniais batais ir šiltu paltuku ir šaliku - net ir žiemą!   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Meno ir mados mados savaitė
  Meno ir mados mados savaitė   Pasibaigusi trečioji Vyrų mados savaitė su kaupu realizavo organizatorių – Marijos Palaikytės ir Julijos Valiulienės – viziją ir norą edukuoti, lavinti visuomenės estetinį skonį, ir siekį madą suvokti labai plačiai – ne tik kaip madingų rūbų ir aksesuarų demonstravimą (nors tai irgi svarbu!), bet švęsti Vyrų mados savaitę kaip mados ir meno sintezę.              Per savaitę matėme tarptautinį pripažinimą pelniusio mados fotografo Karelo Losenicky parodą, vyrų madai skirtas kolekcijas pristatėli..
0 komentarai - rodyti komentarus
Dar vienas svarbus aksesuaras, kurio nevalia užmiršti!
Dar vienas svarbus aksesuaras, kurio nevalia užmiršti!     APOTECA šilkinė skarelė (gamintojų nuotrauka)   Šio sezono stiliaus tendencijų tiek daug, kad atsirinkti sunku! Nuo spalvų įvairovės iki rėkiančių etikečių, stilių „miksavimo“, plunksnų ir rankinių-diržų. Bet vienas aksesuaras per pristatymus dominavo beveik visose kolekcijose - SKARELĖ! Ryšima ir ant galvos, ir ant kaklo, ir prie rankinės! Dekoruotos dizainerių logitipais, gėlėmis ir margintos raštais! Verta paieškoti spintoje arba įsigyti naują!   O svarbiausia, kad tai aksesuar..
1 komentarai - rodyti komentarus
9-ojo dešimtmečio sugrįžimas!
9-ojo dešimtmečio sugrįžimas!   2018 metų šiltojo sezono mados tendencijos išsiskiria įvairove: stilių, siluetų, formų ir spalvų. Viena ryškiausių tendencijų, pastebimų ne tik dizainerių kolekcijose, bet ir gatvės madoje, – 9-ojo dešimtmečio stilius, kurį atpažįstame iš tam tikrų detalių. Kokios jos? Kaip nesuklysti? Juk tai princesės Dianos laikmetis! To laikotarpio princesės įvaizdžiai, jau tapę klasika, dabar aktualūs kaip niekada anksčiau! Taigi, kas vėl madinga? Kokius 9-ojo dešimtmečio stiliaus elementus dizaineriai mums siūlo pritaikyti šiuolaikinėje madoje? Juk sunk..
0 komentarai - rodyti komentarus
Daug triukšmo dėl... kojinaičių
Daug triukšmo dėl... kojinaičių   Nuotrauka STYLE INN     Kojinaitės + bateliai = ? Kojinaitės + basutės = ? Nėriniuotos kojinaitės + sportiniai bateliai = ?   TAIP ar NE? Nuomonių daug ir įvairių!   Idėja derinti kojinaites prie batelių nėra nauja, tačiau pastaruoju metu įvaizdis „bateliai (ypač aukštakulniai) + kojinaitės“ įgavo aukštosios mados atspalvį, kurį į gatvės madą perkėlė šių dienų „fašionistos“. Juk tai puikus ir lengvas būdas atnaujinti avalynę, suteikti įvaizdžiui žaismingumo, išsiskirti iš minios mažyt..
0 komentarai - rodyti komentarus
Pavasario stiliaus būtiniausi
Pavasario stiliaus būtiniausi   Kaip nepasiklysti mados džiunglėse šį pavasarį, kai pasibaigus šalčiams norėsis kuo greičiau atsikratyti šiltų ir sunkių žiemos rūbų? Kas tinka iš praėjusių metų šiltojo sezono, ką įsigyti, norint susikurti šio pavasario madingiausią įvaizdį?   Visos rūbų spintos atnaujinti tikrai nereikia! Juk tai ir labai nenaudinga finansiškai, ir neekologiška! Be to, svarbu galvoti, kas tinka ir patinka jums, kas tinka jūsų figūrai, todėl aklai perimti visų naujų tendencijų nereikia! Užtenka kelių naujų detalių, galbūt aksesuarų, o gal tiesiog iš..
Į madą sugrįžo ypatingas aksesuaras, kuriuo puošėsi Coco Chanel
  Sagių istorija – mados istorija   Sagė, per savo ilgą istoriją atlikusi ir praktinę, ir dekoratyvinę funkcijas, yra vienas iš seniausiai žmogaus kuriamų aksesuarų. Ir jos grįžo! Jau kurį laiką įvairiausias sages, įsegtas į plaukus, prie apykaklės, V formos iškirptės, juosmens srityje arba gausiai jomis dekoruotus švarkelius ir megztinius, matome aukštosios mados kolekcijose ir ant raudonojo kilimo. Pati seniausia sagė buvo smeigtuko formos ir atliko praktinę funkciją – turėjo susegti, prilaikyti audinį ar kailį, dengiantį kūną. Kadangi paskirtis buvo tik utilitar..
0 komentarai - rodyti komentarus
Loading...